Westfield Arkadia sponsorem Biegu

Centrum handlowe Westfield Arkadia, zarządzane przez Unibail-Rodamco-Westfield, zostało sponsorem tegorocznego „33. Biegu Niepodległości”. Na terenie obiektu w lokalu na 1. piętrze (przy nowych schodach ruchomych obok Costa Coffee) zostanie zorganizowane Biuro Zawodów, w którym biegacze od 8 do 11 listopada mogą osobiście odebrać pakiety startowe.

Ponadto w dniu Biegu jego uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanego zaplecza – strefy depozytów oraz strefy parkingowej*. Serdecznie zapraszamy! 

Terminy otwarcia Biura Zawodów w Westfield Arkadia:

  • 8-10 listopada, godz. 12.00 – 20.00
  • 11 listopada, godz. 8.00 – 10.00 (Biuro Zawodów otwarte tylko dla osób spoza Warszawy)

Westfield Arkadia to największe centrum handlowe w Polsce. Na 117 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni handlowej znajduje się 260 lokali i punktów usługowych. Flagowe sklepy polskich i światowych marek, liczne restauracje i kawiarnie, kino, sala zabaw i klub fitness czynią ofertę bardzo bogatą i odpowiadającą na niemal wszystkie potrzeby klientów.

 


*

PARKING

Dwupoziomowy parking w Westfield Arkadia przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie będzie dostępny dla biegaczy i czynny w czasie trwania imprezy.

DEPOZYTY (poziom 0)

Depozyty będą czynne w dniu biegu – 11 listopada od godziny 9:30 do 15:30.
Depozyty dedykowane wyłącznie uczestnikom Mili Niepodległości otwarte zostaną wcześniej – o 9:00.

Depozyty znajdą się na poziomie 0 w Westfield Arkadia.

Uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym torbę wraz z naklejką, umożliwiający zdeponowanie rzeczy w specjalnie wyznaczonym miejscu. Depozyt można odebrać tylko na podstawie numeru startowego. W przypadku zgubienia przez uczestnika numeru startowego, Organizator jest zwolniony z odpowiedzialności za pobranie depozytu przez inną osobę.

Uwaga! Zabrania się pozostawiania w depozycie przedmiotów wartościowych oraz dokumentów.

PRZEBIERALNIE (poziom -1)

Przebieralnie zlokalizowane będą na poziomie -1 w Westfield Arkadia, będą czynne w dniu biegu – 11 listopada od godziny 9:30 do 15:30.
Przebieralnie dla Mili Niepodległości zostaną otwarte o 9:00.

ZAPISY TRWAJĄ >>>

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O BIEGU >>>