33. Bieg Niepodległości w Warszawie to okazja, by zarażać pasją do sportu także młode pokolenie. Z tej okazji rozegrana zostanie Mila Niepodległości, na symbolicznym dystansie 1918 metrów. Udział w biegu będą mogły wziąć dzieci w wieku 10-14 lat.

Zapraszamy młodych sportowców do uczestnictwa w święcie niepodległości – to wspaniała okazja do nauki patriotyzmu, ale także do dobrej, sportowej zabawy.

 

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO:

W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda na udział dziecka w biegu, podpisana przez rodzica/opiekuna prawnego. Zgoda jest częścią karty startowej, którą pobierzesz w zakładce TWOJE BIEGI po zalogowaniu na profil biegacza >>> 


Potrzebny jest także 
dokument tożsamości dziecka potwierdzający dane oraz wiek uczestnika.

 

START I META:
Start i meta tradycyjnie będą znajdować się na Alei Jana Pawła II na wysokości ul. Stawki. Młodzi zawodnicy do pokonania będą mieli 1918 metrów.

TERMIN:
11 listopada 2023

GODZINA STARTU:
10:00

DYSTANS:
1918 metrów.
Zobacz trasę >>>

OPŁATY STARTOWE:
Opłata startowa wynosi 39 zł niezależnie od terminu rejestracji na bieg

Każdy uczestnik ma możliwość dodania do swojego pakietu koszulki technicznej w kwocie 39 PLN.

Zapisy trwają do dnia 10.11.2023 r. włącznie.

LIMIT CZASU:
Limit czasu wynosi 30 minut. Limit liczony jest od strzału startera.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ:
W biegu towarzyszącym “Mila Niepodległości” mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej do 11 listopada 2023 r. ukończą 10 oraz nie ukończą 15 lat. Czyli urodzone w dniach między 12.11.2008 a 11.11.2013 r.

DEPOZYTY:
Depozyty dedykowane uczestnikom Mili Niepodległości otwarte zostaną o 9:00. Pozostałe depozyty – dla biegu oraz nordic walking otwarte zostaną o 9:30.

Depozyty znajdą się one na poziomie 0 w Westfield Arkadia.

Uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym torbę wraz z naklejką, umożliwiający zdeponowanie rzeczy w specjalnie wyznaczonym miejscu. Depozyt można odebrać tylko na podstawie numeru startowego. W przypadku zgubienia przez uczestnika numeru startowego, Organizator jest zwolniony z odpowiedzialności za pobranie depozytu przez inną osobę.

PRZEBIERALNIE: 

Przebieralnie zlokalizowane będą na poziomie -1 w Westfield Arkadia. Przebieralnie dla Mili Niepodległości zostaną otwarte o 9:00.

ZAWARTOŚĆ PAKIETU STARTOWEGO:

Na bieg uczestnicy otrzymują pakiety startowe zawierające: numer startowy z chipem do pomiaru czasu, agrafki, worek depozytowy oraz, w przypadku wybrania odpowiedniej opcji pakietu startowego, pamiątkową koszulkę.

Odwiedzając Biuro Zawodów uczestnicy otrzymają dodatkowo:

  • Crispy żytni z kozim serem i rozmarynem oraz Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią od Melvit.
  • Makaron 5-jajeczny świderek od Czanieckich Makaronów.
  • Zaproszenie do Sali Zabaw Fikołki w Westfield Arkadia.

NA MECIE:

Na mecie uczestnicy otrzymają:
  • jabłko od Appoloni
  • baton Kizzers od SFD
  • wodę

SPRAWDŹ REGULAMIN >>>

ZAPISY >>>