LUX MED partnerem biegu

Grupa LUX MED jako partner medyczny wspiera 32. Bieg Niepodległości – czyli jedno z najpopularniejszych sportowych wydarzeń, które jednocześnie jest okazją do wspólnego świętowania. O bezpieczeństwo zawodników na całej trasie biegu zadbają zespoły specjalistyczno-ratownicze LUX MED.

11 listopada można obchodzić także na sportowo. Bieg Niepodległości co roku zrzesza tysiące fanów aktywności fizycznej, ale i wspólnego świętowania. Uczestnicy zmierzą się w sportowej rywalizacji aż na trzech, przygotowanych przez organizatorów, trasach. O bezpieczeństwo na każdej z nich zadbają wykwalifikowane służby Grupy LUX MED.

– W Grupie LUX MED traktujemy aktywność fizyczną jako niezbędny element profilaktyki zdrowotnej, dlatego cieszymy się, że 32. Bieg Niepodległości pokazuje uczestnikom, że również ważne święta można celebrować na sportowo. Zostaliśmy oficjalnym partnerem medycznym tego wydarzenia, by zadbać o bezpieczeństwo uczestników. Do zobaczenia na trasie! – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Grupa LUX MED podejmuje wiele działań, w ramach których motywuje społeczeństwo do sportowych wyzwań. To kolejne wydarzenie sportowe, które zabezpieczają zespoły specjalistyczno-ratownicze LUX MED.