Ponad 4000 nadanych numerów!

Na liście startowej widnieje już ponad 4000 nazwisk! Zapisujecie się bardzo licznie – cieszymy się, że 11 listopada to dla Was okazja do świętowania na sportowo. To będzie piękny dzień i wiemy, że spędzimy go w Waszym znakomitym i niezwykle licznym towarzystwie. Nie możemy się doczekać!

Nie zwlekajcie z rejestracją, gdyż im wcześniej traficie na listę startową, tym tańszy będzie pakiet. Zmiany cen zależą od liczby zapisanych osób. 

Dla wielu biegaczy udział w Biegu Niepodległości to obowiązkowy punkt w kalendarzu! Impreza jest pełna symboliki – start biegu nastąpi tradycyjnie o godz. 11:11. Zanim wyruszymy na trasę, wspólnie odśpiewamy hymn Polski, a na starcie utworzymy wielotysięczną biało-czerwoną flagę. Start i meta tradycyjnie będą znajdować się na Alei Jana Pawła II na wysokości ul. Stawki.
Bieg należy do Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”.

Przypominamy system zmiany cen:

  • 70 PLN – pierwsze 1000 pakietów startowych, jednak nie później niż do 15 października 2022
  • 80 PLN – kolejne 4000 numerów startowych, nie dłużej jednak niż do 31 października 2022
  • 90 PLN – kolejne numery startowe powyżej liczby 5000, nie dłużej jednak niż do 7 listopada 2022
  • 99 PLN – od 8 listopada 2022r (także w Biurze Zawodów)

    Każdy uczestnik ma możliwość dodania do swojego pakietu koszulki technicznej w kwocie 39 PLN.

Zmiany cen nie dotyczą Mili Niepodległości – tam opłata jest stała i wynosi 39 złotych. Z kolei dla kategorii nordic walking opłata wynosi 80 złotych – zmieni się dopiero 8 listopada. Wtedy wzrośnie do 89 złotych.

Nie zwlekajcie z zapisami! Do zobaczenia na starcie kultowego biegu!

ZAPISZ SIĘ! >>>