Wyślemy do Ciebie pakiet

Pakiet startowy odbierać będzie można w Biurze Zawodów – CH Arkadia, ul. Jana Pawła II 82 w Warszawie. 

Dni pracy Biura Zawodów:

8 listopada 2023 (środa) w godzinach 12:00 – 20:00
9 listopada 2023 (czwartek) w godzinach 12:00 – 20:00
10 listopada 2023 (piątek) w godzinach 12:00 – 20:00

Uwaga! W dniu Biegu (11.11, sobota) Biuro Zawodów nie będzie czynne! Możliwość odbioru opłaconych pakietów w godzinach 8:00 – 10:00 będą mieli jedynie Uczestnicy spoza Warszawy. 

Jeśli wiesz, że nie możesz pojawić się w wyznaczonych dniach w Biurze Zawodów – skorzystaj z wysyłki pakietu do domu!


Jak otrzymać pakiet wysyłkowy?

Aby otrzymać pakiet do domu należy najpóźniej do 26 października (czwartek, do końca dnia) zapisać się i opłacić swój start oraz wysyłkę.

Zapisy na bieg i możliwość zamówienia wysyłki pakietu odbywają się na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

Rejestrując się, należy wybrać odpowiednią opcję z rozwijanego menu.

Następnie, aby dopełnić formalności, należy przesłać wyraźny skanu lub zdjęcie podpisanej Karty Startowej na adres wysylka@maratonwarszawski.com. Termin przesyłania tych dokumentów upływa 31 października 2023 r

 

Jak dodać wysyłkę do już kupionego pakietu?

W przypadku, gdy uczestnik zapisał się już na bieg i opłacił swój start, nadal możliwa jest wysyłka pakietu. Aby zamówić wysyłkę, należy wejść na stronie rejestracji w zakładkę „Twoje Biegi”, następnie „Szczegóły” widoczne w wierszu „33. Bieg Niepodległości” oraz Edytuj Dane. Po prawej stronie, w części „Dodatkowe Zamówienia” wystarczy wybrać wysyłkę i opłacić usługę.

Następnie należy, zgodnie z zapisami w regulaminie, przesłać zdjęcie lub skan karty startowej najpóźniej do 31 października 2023 r. 

 

Jak pobrać kartę startową?
 

Karta będzie gotowa do pobrania ze strony internetowej na około dwa tygodnie przed biegiem.

Aby pobrać kartę startową:
1. Zaloguj się na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/
2. Wejdź w zakładkę TWOJE BIEGI.
3. Wybierz przycisk POBIERZ KARTĘ STARTOWĄ.

 

Kiedy będą wysyłane pakiety?

Wysyłki będą realizowane na około tydzień przed Biegiem. W przypadku nieotrzymania przesyłki do dnia 8 listopada 2023 r., Uczestnik powinien zgłosić ten fakt Organizatorowi pod adresem wysylka@maratonwarszawski.com.

Uczestnik korzystający z opcji wysyłki nie ma obowiązku weryfikacji w Biurze Zawodów – może od razu pojawić się na starcie. Opłata za Wysyłkę pakietu startowego wynosi 35zł (brutto) za jednego Uczestnika.

Regulamin >>>