Konkurs – wygraj zdjęcia po biegu!

Wraz z partnerem 32. Biegu Niepodległości mamy konkurs dla Biegaczy! Sprawdzimy Waszą wiedzę historyczną i kreatywność. Weź udział i wygraj zdjęcia z biegu od Fotomaraton.pl

ZADANIE KONKURSOWE:

W pierwszym kroku wskaż fałszywe zdanie spośród podanych:

A. Pierwszy Bieg Belwederski odbył się w 1920 r. w Warszawie.

B. Tadeusz Kuchar był absolwentem warszawskiej AWF.

C. Władysław Karaś na igrzyskach w Berlinie zdobył brązowy medal olimpijski.

D. W 1900 r. powstała w ramach Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Poznaniu pierwsza sekcja kobieca – „Odział kobiet gimnastykujących”.

 

W ustaleniu prawdziwości zdań pomogą Ci wpisy z ciekawostkami historycznymi, które publikowaliśmy na stronie WWW i na Fb Maraton Warszawski. Autorem ciekawostek oraz artykułu o sportowcach w czasach niepodległości jest Krzysztof Szujecki (ur. 1987 w Warszawie) – absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, na którym uzyskał licencjat na Wydziale Historycznym oraz tytuł magistra na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.

 

W drugim kroku dodaj swoje zdjęcie z flagą Polski – daj upust kreatywności! Pokaż nam jak świętujesz Święto Niepodległości w biało-czerwonych barwach.

  • Konkurs trwa do końca dnia 11.11.

 

NAGRODY

  • W Konkursie zostaną nagrodzone aż 3 osoby! Komisja wybierze zwycięzców na podstawie poprawnych odpowiedzi oraz dodanych zdjęć.
  • Nagrodą w konkursie będą zdjęcia z 32. Biegu Niepodległości wykonane przez Fotomaraton.pl. Zwycięzcy otrzymają darmowy dostęp do swoich zdjęć.
  • Wyniki zostaną ogłoszone do 14 listopada 2022 r. w formie komentarza pod postem konkursowym.
  • Aby odebrać nagrodę, Zwycięzcy powinni skontaktować się z Organizatorem pisząc wiadomość prywatną na profil „Maraton Warszawski” na Facebooku.

Regulamin konkursu >>>

JEŚLI NIE WYGRASZ… SKORZYSTAJ Z KODU!

Nic straconego – zdjęcia od Fotomaraton.pl mogą być Twoje. Dajemy Wam dodatkową zniżkę. Z kodem rabatowym BNW22P będziecie mogli kupić pakiet zdjęć z 32. Biegu Niepodległości po obniżonej cenie! Kod ważny jest do 16 listopada, czyli do środy po biegu!

KOD: BNW22P

WAŻNOŚĆ KODU: 16 listopada 2022

ZNIŻKA: Kod rabatowy obniża cenę pakietu z 35 do 29 zł

Wystarczy kliknąć TU, by znaleźć się na dedykowanej wydarzeniu stronie.