Fotomaraton – zniżka na zdjęcia!

Wiemy, że zdjęcia z biegu to zawsze miła pamiątka. Każdy udział w imprezie warto uwiecznić — tym bardziej udział w biało-czerwonym biegu z okazji 11 listopada. Mamy dla Was zniżkę na zdjęcia wykonane przez Fotomaraton.pl – gdy użyjecie kodu, cena za zdjęcia obniży się. 

Fotomaraton.pl to skarbnica sportowych wspomnień. Serwisu znanego biegaczom nie zabraknie także na nadchodzącym 32. Biegu Niepodległości. W serwisie dzięki zaawansowanej wyszukiwarce twarzy bez trudu odnajdziecie bogaty pakiet zdjęć, który będziecie mogli zakupić w wysokich rozdzielczościach.

Z kodem rabatowym BNW22P będziecie mogli kupić pakiet zdjęć z 32. Biegu Niepodległości po obniżonej cenie! Kod ważny jest do 16 listopada, czyli do środy po biegu!

KOD: BNW22P

WAŻNOŚĆ KODU: 16 listopada 2022

ZNIŻKA: Kod rabatowy obniża cenę pakietu z 35 do 29 zł

Fotografowie serwisu FotoMaraton.pl będą wykonywali zdjęcia w wielu punktach na trasie i mecie biegu. Wkrótce po wydarzeniu zdjęcia będzie można znaleźć na stronie http://www.fotomaraton.pl/

Już teraz możecie zapisać się i otrzymać informację o dostępności zdjęć – wystarczy kliknąć TU, by znaleźć się na dedykowanej wydarzeniu stronie.

Wraz z fotografami liczymy na Wasze uśmiechy i biało-czerwone koszulki! Do zobaczenia!