Wyślemy do Ciebie Twój pakiet

Jeśli chcesz otrzymać swój pakiet startowy prosto do domu – bez konieczności pojawiania się w Biurze Zawodów, to ten wpis jest dla Ciebie! Możemy wysłać Twój pakiet na wskazany adres, a Twoim zdaniem będzie jedynie przyjść na start biegu – 11 listopada.

Ta opcja jest dobrym rozwiązaniem w przypadku osób spoza Warszawy, lub tych, które nie chcą przyjeżdżać do Biura Zawodów. Aby uniknąć pośpiechu przy odbiorze pakietów, ze względu na późne godziny pracy lub odległość od Biura Zawodów, zamówić można wysyłkę pakietu.

Sprawdź godziny pracy biura zawodów >>>

Jak otrzymać pakiet wysyłkowy?

Aby otrzymać pakiet do domu należy najpóźniej do 28 października zapisać się i opłacić swój start. Zapisy na bieg, a tym samym możliwość zamówienia wysyłki pakietu możliwe są na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

Rejestrując się, należy wybrać odpowiednią opcję z rozwijanego menu. Następnie, aby dopełnić formalności, należy przesłać wyraźny skanu lub zdjęcie podpisanej Karty Startowej na adres wysylka@maratonwarszawski.com. Termin przesyłania tych dokumentów upływa 31 października 2022 r. O tym, że karta startowa jest już możliwa do pobrania biegacze zostają poinformowani mailowo na około dwa tygodnie przed biegiem.

Jak dodać wysyłkę do już kupionego pakietu?

W przypadku, gdy uczestnik zapisał się już na bieg i opłacił swój start, nadal możliwa jest wysyłka pakietu. Aby zamówić wysyłkę, należy wejść na stronie rejestracji w zakładkę „Twoje Biegi”, następnie „Szczegóły” widoczne w wierszu „32. Bieg Niepodległości” oraz Edytuj Dane. Po prawej stronie, w części „Dodatkowe Zamówienia” wystarczy wybrać wysyłkę i opłacić usługę.

Następnie należy, zgodnie z zapisami w regulaminie, przesłać zdjęcie lub skan karty startowej najpóźniej do 31 października 2022 r. O tym, że karta startowa jest już możliwa do pobrania biegacze zostają poinformowani mailowo na około dwa tygodnie przed biegiem.

UWAGA!

Wysyłki będą realizowane na około tydzień przed Biegiem. W przypadku nieotrzymania przesyłki do dnia 8 listopada 2022 r., Uczestnik powinien zgłosić ten fakt Organizatorowi pod adresem wysylka@maratonwarszawski.com.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet do domu – dodaj opcję wysyłki!

Usługę zamówić można do 28 października 2022 roku. Uczestnik korzystający z opcji wysyłki nie ma obowiązku weryfikacji w Biurze Zawodów – może od razu pojawić się na starcie. Opłata za Wysyłkę pakietu startowego wynosi 35zł (brutto) za jednego Uczestnika.

Do zobaczenia!