Sportowa oferta Westfield Arkadia

 

Buty do biegania powinny amortyzować stopę oraz być do niej idealnie dopasowane, a podstawowe cechy, które powinien spełniać strój do biegania to lekkość, przewiewność i wygoda. W zależności od pogody musi on chronić przed wychłodzeniem lub przegrzaniem. Szeroka oferta odzieży i akcesoriów sportowych jest dostępna w centrum handlowym Westfield Arkadia.

Na zainteresowanych czekają: Adidas, New Balance, Nike, Outhorn, Oysho, Quiksilver, The Northface, Timberland, Under Armour czy 4F. Z kolei osoby, które nie są przywiązane do konkretnej marki mogą odwiedzić sklepy Foot Locker, Intersport, JD Sports i Sizeer, oferujące produkty i akcesoria sportowe różnych brandów. Ale to nie koniec – na stoisku Olimp Store wszyscy chętni mogą nabyć odżywki i suplementy diety dla ludzi aktywnych. Natomiast w klubie Zdrofit Biegacze przygotują się do Biegu Niepodległości poprzez udział w zorganizowanych zajęciach z fitnessu lub ćwicząc na siłowni. Świetnym przygotowaniem do
Biegu będą zarówno ćwiczenia wzmacniające mięśnie, jak i cardio.

Centrum handlowe Westfield Arkadia, zarządzane przez Unibail-Rodamco-Westfield, jest partnerem tegorocznego „32. Biegu Niepodległości”. Na terenie obiektu zostanie zorganizowane Biuro Zawodów tegorocznego Biegu Niepodległości (jedyne miejsce w Warszawie, gdzie można odebrać pakiety startowe), strefa depozytów oraz strefa parkingowa. Serdecznie zapraszamy!

Westfield Arkadia to największe centrum handlowe w Polsce. Na 117 tys. m2 powierzchni handlowej znajduje się ok. 240 lokali. Centrum skupia w jednym miejscu flagowe salony polskich i światowych marek. Obiekt przyciąga klientów również wyjątkowymi wydarzeniami specjalnymi o zróżnicowanej tematyce.