Pakiet startowy na nadchodzący 32. Bieg Niepodległości będzie można odebrać w Biurze Zawodów.

Adres Biura Zawodów: CH Westfield Arkadia, ul. Jana Pawła II 82 w Warszawie.

Godziny pracy Biura Zawodów:

  • 8 listopada 2022 (wtorek) – 12:00 – 20:00
  • 9 listopada 2022 (środa) – 12:00 – 20:00
  • 10 listopada 2022 (czwartek) – 12:00 – 20:00

Dokładną lokalizację biura zawodów pokazują mapki. Trasę do odpowiedniego lokalu znajdziesz również korzystając z interaktywnych map w Westfield Arkadia. Aby wyświetlić drogę, należy w wyszukiwarkę w ekranie wpisać BIURO ZAWODÓW 32. Bieg Niepodległości – wynik wyświetli się od razu po 2 literkach.

Uwaga! W dniu biegu (w godz. 8:00 – 10:00) biuro zawodów będzie czynne wyłącznie dla uczestników spoza Warszawy, którzy wcześniej opłacili swój start. W dniu biegu biuro będzie mieściło się na poziomie 0, sprawdź mapkę poniżej.

Pamiętaj – kolejki tworzą się w momencie otwarcia biura! Nie przychodź na sam początek działania biura, jeśli nie musisz, aby uniknąć tłoku. Pracujemy cały dzień – na pewno zdążysz odebrać pakiet.

  • Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
  • Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (do pobrania z profilu zawodnika – po zarejestrowaniu się w zakładce TWOJE BIEGI) oraz dołącz ksero lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.
  • W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda na udział dziecka w biegu, podpisana przez rodzica/opiekuna prawnego. Zgoda jest częścią karty startowej, którą pobierzesz w zakładce TWOJE BIEGI na zalogowaniu na profilu biegacza.


Rezygnacja z biegu –
z udziału możesz zrezygnować do 31 października. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj >>>.

DROGA DO BIURA ZAWODÓW – FILM:

MAPA BIURA ZAWODÓW:

DROGA DO BIURA ZAWODÓW DLA UCZESTNIKÓW SPOZA WARSZAWY W DNIU BIEGU – FILM: